Recenze Fotoknihy

Konečně se i já mohu zařadit mezi skupinu lidí, kteří již měli možnost využít jednu z nabídek od firmy Saal Digital. A to konkrétně vyzkoušení jejich fotoknihy. Společnost při prezentaci tohoto produktu láká zákazníky především na kvalitu a jedinečné zpracování. Byl jsem tedy velmi zvědav na konečný výsledek. A jak to nakonec dopadlo?

Objednávka a práce s aplikací

Jako první věc, se kterou se zde seznámíte, je aplikace na zpracování fotoknihy a dalších služeb této firmy. Aplikace vám nabídne přednastavení mnoha šablon a naštěstí také dostatečnou přehlednost a jednoduché ovládání.

Nejvíc času vám tak paradoxně může zabrat uspořádání fotografií, které už je jen na vás. V momentě, kdy máte fotky seřazené a šablonu vybranou, už ale nezbývá nic jiného, než dokončit celou objednávku a těšit se na samotné dodání.

A můžete se spolehnout na to, že dlouho čekat nebudete. Výroba samotné fotoknihy sice probíhá až v Německu, ale výrobce slibuje, že kniha bude připravena k doručení za 1-2 dny, celkové dodání tedy do cca 3-4 dnů. A stejně tak tomu bylo i v mém případě.

První dojmy

Konečně je to tady. Zazvoní kurýr a vy dostáváte do rukou úhledně zabalený balík, ve kterém vás čeká vytoužená fotokniha. Následně je načase rozbalení, které vás možná překvapí. A věřím, že jedině mile. Mě samotného kvalita fotoknihy velice překvapila. Zejména zpracování, kterým je řešeno napojení jednotlivých stran mezi sebou. Při zvolení panoramatické fotografie skoro nepoznáte, kde se napojuje pravý a levý list. I samotné podání barev si zaslouží pochvalu, osobně bych jej ohodnotil jako jedno z nejkvalitnějších mezi současnou konkurencí.

Jaký je tedy konečný verdikt? 

Asi už tušíte, že kvalita fotoknihy od firmy Saal Digital mě doopravdy překvapila. A pokud bych se musel rozhodnout, kde nechám vytisknout pro své zákazníky fotografie, fotoknihu nebo fotoobraz, pak díky této zkušenosti jednoznačně řeknu Saal Digital.

Pro recenzi fotoknihy jsem si vybral rozměr A4 28x19cm